Porada Urologa

cena:35,00 zł

Zapraszamy do skorzystania z porady urologicznej. Na pytania odpowiada doktor Janusz Zajda, lekarz specjalista, urolog-chirurg, mający wieloletnie doświadczenie w leczeniu problemów urologicznych. Założyciel kliniki ginekologiczno-urologicznej Conti-Medica w Warszawie (więcej O mnie)

Skorzystanie z porady wymaga rejestracji w serwisie. Rejestracja jest krótka i wiąże się z podaniem jedynie loginu (e-maila) i hasła. Opcjonalnie zachęcamy przy rejestracji do wypełnienia ankiety na temat stanu zdrowia, co ułatwi lekarzowi sformułowanie możliwie trafnej odpowiedzi.

Aby zadać pytanie należy kliknąć przycisk "Zamawiam poradę" widoczny na stronie głównej serwisu. Po kliknięciu nastąpi przekierowany na stronę, na której po kilku krokach będzie można zadać pytanie.

Po odnotowaniu płatności, pytanie zostanie skierowane do specjalisty. O udzieleniu przez lekarza odpowiedzi, system poinformuje na podaną przy rejestracji skrzynkę pocztową. Odpowiedź na pytanie będzie dostępna w systemie po zalogowaniu.