7 domowych sposobów na zaburzenia erekcji

Problemy z erekcją po 40 roku życia

Jeśli próbowałeś każdego domowego środka pod słońcem bez powodzenia, nie jesteś sam. Wielu mężczyzn doświadcza nawracających epizodów zaburzeń erekcji, które mogą być poważnym problemem medycznym. Ważne jest, aby szukać leczenia wcześnie, ponieważ opóźnianie leczenia może prowadzić do nawrotów i trwałej impotencji. Twój lekarz w Pristyn Care Fertility Specialists może pomóc Ci znaleźć najlepsze opcje leczenia dla Twojego konkretnego stanu.

Boron

Bor jest pierwiastkiem śladowym, który pomaga organizmowi wchłaniać składniki odżywcze z pożywienia. Bor pomaga również w metabolizmie minerałów. Pomaga przewodowi pokarmowemu wchłonąć niektóre składniki odżywcze, które są ważne dla promowania zdrowych funkcji seksualnych i utrzymania prawidłowego krążenia krwi. Mężczyźni, którzy mają niedobór boru, są bardziej narażeni na rozwój zaburzeń erekcji. Na szczęście, suplementacja borem jest brudno tanie i łatwe do zrobienia. Wystarczy kupić pojemnik wysokiej klasy Borax online i wymieszać 15 ml z 1 litrem wody. Weź ten roztwór codziennie i obserwuj wyniki.

Suplementy Boronu mogą pomóc w objawach zaburzeń erekcji, ale nie są skuteczne we wszystkich przypadkach. Na przykład, jeśli masz niski poziom testosteronu, suplementy boru mogą mieć niewielki wpływ. Jeśli jesteś zaniepokojony niskim poziomem testosteronu, porozmawiaj z dostawcą opieki zdrowotnej o najlepszym leczeniu. Twój dostawca opieki zdrowotnej może przepisać inne naturalne środki lub medyczne, aby pomóc Ci z zaburzeniami erekcji.

Stosunek wodoru do tlenu w cząsteczce wynosi dwa do jednego, dlatego woda i bor składają się z dwóch hydrogenów i jednego atomu tlenu. Będąc w podziemnym garażu, Du Ke mówił po mandaryńsku i mówił: “Służcie ludziom”. Był oddanym naukowcem podczas złotego wieku. W rzeczywistości, jego badania nad nanorurkami węglowymi sprawiły, że przyszłe mecha były nieporównywalne i rozbijały się o duchową energię.

Magnez

Magnez został wykorzystany do pomocy w leczeniu zaburzeń erekcji, które charakteryzują się erekcjami, które nie trwają długo lub nie są silne. Magnez jest ważnym minerałem w organizmie, który odgrywa rolę w regulacji reakcji. Jest on niezbędny do prawidłowego przepływu krwi przez żyły, co jest wymagane do erekcji. Jeśli rozważasz przyjmowanie magnezu jako leczenie zaburzeń erekcji, skonsultuj się najpierw z lekarzem.

Oprócz zaburzeń erekcji, może również leczyć choroby serca, depresję i lęk. Ponadto magnez może pomóc Ci poczuć się lepiej ogólnie, ponieważ poprawia przepływ krwi i poprawia libido. Magnez może również pomóc mężczyznom uzyskać lepszy sen.

Magnez jest również niezbędny dla zdrowia układu sercowo-naczyniowego. Chroni tętnice przed zwapnieniem, które zwiększa ryzyko zawału serca, udaru i uszkodzenia nerek. Pomaga również utrzymać elastyczność naczyń krwionośnych. Te korzyści sprawiają, że jest to idealny środek do leczenia zaburzeń erekcji.

Magnez jest mikroelementem, który odgrywa ważną rolę w niemal każdej funkcji w organizmie. Przeciętna osoba dorosła powinna spożywać około 400 mg magnezu dziennie. Znajduje się on w większości pokarmów w niewielkich ilościach, a jego niedobór może powodować cukrzycę, wysokie ciśnienie krwi i choroby serca. Ponadto magnez może przyczyniać się do zaburzeń erekcji, ponieważ bierze udział w metabolizmie tlenku azotu. Niski poziom magnezu hamuje uwalnianie tej substancji.

Ashwagandha

Ayurveda opisuje zaburzenia erekcji jako Klaibya, brak równowagi w Vata dosha. Ta nierównowaga powoduje brak erekcji i sprawia, że mężczyźni czują się niezdolni do wykonywania aktów seksualnych. Problem ten może być niesamowicie frustrujący i wpływać na relacje. Może również prowadzić do stresu i innych problemów zdrowotnych w późniejszym okresie życia.

Ashwagandha jest naturalnym afrodyzjakiem, który jest również skutecznym domowym środkiem na ED. Można ją przyjmować w postaci proszku lub pigułek. Zalecana dawka na ED to 300-500mg dziennie, zwykle po posiłkach. Proszek przyjmuje się jako suplement, miesza się go z wodą lub innym płynem.

Ashwagandha domowe sposoby na ed to naturalna alternatywa dla Viagry. Medycyna ajurwedyjska to holistyczne podejście do zdrowia. Łączy w sobie środki ziołowe, procedury dietetyczne, szczegółowe ćwiczenia i duchowe wskazówki, aby poprawić swoje zdrowie i samopoczucie. W niektórych przypadkach mężczyźni mogą być zmuszeni do przyjmowania Viagry lub odwiedzenia terapeuty seksualnego, aby poprawić swoje życie seksualne, ale Ashwagandha jest doskonałym ziołowym środkiem na zaburzenia erekcji.

Ashwagandha ma długą historię stosowania w medycynie ajurwedyjskiej. Pomaga wzmocnić mięśnie reprodukcyjne i zwiększa libido. Zmniejsza również poziom stresu, który może przyczyniać się do zaburzeń erekcji.

Granat

Granat ma wysoką zawartość witaminy C, która odgrywa kluczową rolę w produkcji tlenku azotu, który pomaga rozluźnić naczynia krwionośne i napiąć mięśnie wokół penisa, przygotowując go do erekcji. Badanie przeprowadzone we Włoszech w 2005 roku wykazało, że sok z granatu zwiększył poziom tlenku azotu i zmniejszył uszkodzenia oksydacyjne w naczyniach krwionośnych.

Czytaj również:   Czym są poranne erekcje?

Sok z granatu jest również znany jako skuteczny domowy środek na zaburzenia erekcji. Zawiera silne przeciwutleniacze i jest czasami określany jako “naturalna Viagra”. Ten owoc jest również wysoki w azotany, które zwiększają krążenie krwi i zwiększają popęd seksualny.

Różne zioła i domowe sposoby na zaburzenia erekcji mogą działać poprzez wpływ na poziom testosteronu w organizmie. Zioło horny goat weed, które było używane w tradycyjnej medycynie chińskiej przez setki lat, może mieć pozytywny wpływ na ED. Wiadomo również, że obniża ciśnienie krwi. Sok z granatu zawiera również przeciwutleniacze, które mogą pomóc w zwalczaniu miażdżycy i wąskich tętnic, co może być przyczyną ED.

Jednak wyniki tego badania nie są rozstrzygające. Badacze zauważyli, że istniały niewielkie różnice pomiędzy grupą placebo i grupą granatu. Różnice te nie były istotne statystycznie. Sugeruje to, że obserwowana różnica mogła wynikać z przypadku. Warto również zauważyć, że mężczyźni w badaniu byli świadomi różnicy między dwoma rodzajami soków. Oznacza to, że część efektu mogła być spowodowana tym, że mężczyźni spodziewali się, że doświadczą efektu po wypiciu soku z granatów.

Ćwiczenie

Regularna aktywność fizyczna poprawia zdrowie układu krążenia, siłę mięśni i krążenie krwi. Słaby przepływ krwi może przyczynić się do zaburzeń erekcji. Może również prowadzić do problemów z cholesterolem i gromadzeniem się płytki nazębnej w tętnicach. Ćwiczenia mogą obniżyć ciśnienie krwi i zwiększyć poziom cholesterolu HDL. Może również zmniejszyć ryzyko chorób sercowo-naczyniowych i przyrostu masy ciała. Ćwiczenia zwiększają również pewność siebie, co może mieć pozytywny wpływ na sprawność seksualną.

Mężczyźni, którzy regularnie ćwiczą, zgłaszają poprawę w zakresie zaburzeń erekcji. Ćwiczenia aerobowe poprawiają krążenie krwi i mogą zmniejszyć nasilenie problemów z erekcją. Ćwiczenia aerobowe poprawiają również zdrowie układu sercowo-naczyniowego oraz poprawiają funkcjonowanie naczyń krwionośnych i tkanek. Ćwiczenia aerobowe są ważne dla zdrowia erekcji i mogą również pomóc mężczyznom w zarządzaniu chorobami układu krążenia lub powikłaniami pooperacyjnymi dotyczącymi penisa.

Jednym ze skutecznych ćwiczeń na ED jest ćwiczenie Kegla. Jest to ćwiczenie mięśni miednicy, które powinno być wykonywane trzy razy dziennie. Celem jest praca do pełnego zestawu 15 powtórzeń. Nie przestawaj wykonywać tego ćwiczenia lub ryzykujesz osłabienie mięśni.

Utrzymanie aktywności

Chociaż nie jest jasne, co dokładnie powoduje zaburzenia erekcji (ED), zmiany stylu życia mogą pomóc mężczyznom ponownie doświadczyć spontanicznych erekcji. Czynniki fizyczne, takie jak otyłość, cukrzyca i choroby serca zwiększają ryzyko rozwoju tego stanu, a zmiana stylu życia może poprawić ogólny stan zdrowia naczyń krwionośnych w penisie.

Ćwiczenia to świetny sposób na poprawę krążenia i obniżenie ciśnienia krwi. Poprawia również twoją naturalną produkcję testosteronu, która odgrywa ważną rolę w sile erekcji i popędzie seksualnym. Dieta również wpływa na funkcje erekcji, więc dieta bogata w owoce i warzywa może poprawić ogólny stan zdrowia i zmniejszyć szanse na zaburzenia erekcji.

Badania wykazały, że aktywność fizyczna może poprawić funkcję erekcji u mężczyzn z ED tętniczym. Wśród tych badań, te przeprowadzone przez Khoo i wsp. wykazały poprawę o co najmniej 14%. Zwiększenie poziomu aktywności może również zmniejszyć ryzyko wystąpienia chorób sercowo-naczyniowych i otyłości.

Dieta

Chociaż często jest pomijana, dieta może mieć znaczący wpływ na zaburzenia erekcji (ED). Na przykład, czerwone mięso, które jest związane z zaburzeniami erekcji, powinno być unikane jako część diety dla ED. Ponadto, wybierając produkty żywnościowe należy pamiętać o innych zagrożeniach dla zdrowia, które mogą być związane z ED, takich jak choroby prostaty.

Zaburzenia erekcji są częstym schorzeniem wśród mężczyzn, dotykającym około 30 milionów Amerykanów. Podczas gdy konwencjonalne leczenie może obejmować leki alopatyczne na receptę, często mają one dramatyczne skutki uboczne. Na szczęście istnieją pewne naturalne podejścia, które mogą pomóc zmniejszyć lub wyeliminować objawy ED. Poniżej wymieniono kilka z tych naturalnych metod:

Dieta o wysokiej zawartości błonnika może pomóc poprawić erekcje i poprawić ogólny stan zdrowia. Marchewki zawierają dużą ilość witaminy A, która jest korzystna dla zaburzeń erekcji. Zielone warzywa liściaste to kolejny świetny sposób na poprawę libido. Te warzywa są odżywczymi potęgami, bogatymi w witaminy i minerały oraz kwasy tłuszczowe omega-3. Dodatkowo wiele z nich zawiera cytrulinę, która rozluźnia mięśnie i poprawia wytrzymałość.

Badania pokazują, że zdrowa dieta zmniejsza ryzyko wystąpienia zaburzeń erekcji. Zdrowe diety zawierają dużo kwasów tłuszczowych omega-3, które pomagają ustabilizować poziom hormonów. Te zdrowe tłuszcze są również korzystne dla obniżenia ciśnienia krwi i problemów z sercem.

Pokrewne Tematy