Jak radzić sobie z erekcją na plaży?

Jak radzić sobie z erekcją na plaży


W większości ustawień społecznych, widoczna erekcja jest gauche. Jak to kiedyś ujęła Emily Post, “nigdy nie chciałbyś być przyłapany z erekcją”. Jak więc radzić sobie z erekcją na plaży? Po pierwsze, należy je zakryć. Zapobiegnie to wszelkim spojrzeniom i parsknięciom ze strony przyjaciół.

Erekcje na plaży nudystów

Jeśli kiedykolwiek doświadczyłeś erekcji na plaży nudystów, prawdopodobnie zastanawiałeś się, jak sobie z nimi poradzić. Podczas gdy erekcja jest normalną częścią ludzkiego ciała, wiele osób interpretuje ją jako niechcianą uwagę seksualną. Może to powodować niepokój u będącego w erekcji mężczyzny. Aby uniknąć stwarzania niekomfortowych sytuacji, niektórzy nudyści zakrywają swoje erekcje ręcznikiem lub nakryciem głowy.

Wielu mężczyzn obawia się, że będą mieli erekcję na plaży nudystów, i ta obawa może ich zniechęcić do doświadczenia erekcji. Należy jednak pamiętać, że plaże nudystów nie zawsze są kontrolowane przez samych siebie. Jest mało prawdopodobne, aby wiele kobiet lgnęło do Ciebie, a każdy jawny pokaz seksualny prawie na pewno doprowadzi do śmiesznych spojrzeń lub usunięcia z plaży. Jeśli boisz się, że zostaniesz wyśmiany lub wypchnięty z plaży nudystów, rozważ zakrycie się ręcznikiem lub przewrócenie się na bok.

Jeśli kiedykolwiek doświadczyłeś erekcji podczas pobytu na plaży nudystów, prawdopodobnie czułeś się z tym niezręcznie lub wstydliwie. Jednak w nudyzmie chodzi o połączenie się z naturą, a erekcja jest tego integralną częścią. Jeśli nie jesteś zawstydzony swoją nagością, możesz nauczyć się radzić sobie z nią i czuć się komfortowo we własnym ciele.

Choć erekcje nie są częstym zjawiskiem na plażach nudystów, społeczność naturystyczna ma długą historię radzenia sobie z nimi. Niektórzy nudyści nie widzą nic złego w mimowolnej erekcji, ale inni twierdzą, że jest zbyt wiele wstydu wokół tak naturalnej funkcji ciała.

Naturalny

Kiedy idziesz na plażę, ostatnią rzeczą, której chcesz, jest widoczna erekcja. To jest po prostu gauche, zwłaszcza w ustawieniach społecznych. Są nawet niektóre kobiety, które napisały o tej żenującej sytuacji. Więc, co ma zrobić facet? Może zakryć swoją erekcję ręcznikiem, wejść do zimnej wody lub pomyśleć o kodeksie podatkowym Stanów Zjednoczonych.

Czytaj również:   Co zrobić, gdy dopadnie nas erekcja podczas masażu?

Przytulanie się z przyjacielem

Przytulanie się to świetny sposób na połączenie z partnerem i poradzenie sobie z erekcją. Penisy są bardzo wrażliwe i pragną kontaktu fizycznego. W związku z tym niechciane wzwód nie jest wielkim problemem, jeśli jest traktowany spokojnie. Jeśli jednak partnerka zauważy erekcję, nie jest dobrym pomysłem próbować ją ukryć lub wysilać się, aby ją ukryć.

Przede wszystkim trzeba zapytać kobietę, jak się czuje i czy jest jej z tym wygodnie. Jeśli jest jej z tym niewygodnie, to może warto schować się w kącie lub zasłonić. Inną opcją jest przytulenie się do koleżanki i próba zminimalizowania tego, jak bardzo jesteś wystawiony na widok innych. Pamiętaj, że nawet na plaży nudystów czai się mnóstwo niepożądanych typów.

Dyskomfort

Jeśli odczuwasz dyskomfort związany z erekcją na plaży, nie jesteś sam. Około 50% mężczyzn doświadczyło tego stanu w pewnym momencie swojego życia. Może ona wpływać na funkcje seksualne, wygląd, a nawet zdrowie psychiczne. Większość przypadków wynika z urazu okolicy pachwiny, który może wystąpić podczas uprawiania sportu lub podczas seksu.

Poczucie winy

Poczucie winy może być ogromną przeszkodą w osiągnięciu erekcji. Jeśli jest zbyt silne, może przerodzić się w lęk. Ten z kolei atakuje erekcję, ponieważ wywołuje zmiany chemiczne w mózgu. Niepokój stawia również współczulny układ nerwowy w nadbieg, zmuszając organizm do przedłużonego stanu “walki lub ucieczki”. Skutkuje to osłabieniem erekcji.Pokrewne Tematy