Co zrobić, gdy dopadnie nas erekcja podczas masażu?

Co zrobić, gdy dopadnie nas erekcja podczas masażu


Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać jest to, że erekcje są naturalną reakcją na relaks. Zdarzają się podczas masażu, jak również podczas biegania lub spędzania czasu na słońcu. Masażysta pomoże ci zrozumieć, co zrobić, jeśli dostaniesz jeden podczas sesji.

erekcje są normalną fizyczną reakcją na rozładowanie napięcia

erekcje mogą się zdarzyć podczas masażu z różnych powodów. Często są one odruchowe, ale mogą ustąpić w ciągu kilku minut. Jeśli klient obawia się erekcji podczas masażu, powinien wcześniej poinformować o tym masażystę.

System nerwowy pobudzonego mężczyzny wysyła sygnały do mózgu, aby zwiększyć przepływ krwi do penisa, powodując erekcję. Inne warunki fizyczne mogą również zakłócać ten proces, chociaż masaż jest świetnym sposobem na zwalczanie takich warunków. Niemniej jednak, jeśli te warunki utrzymują się po leczeniu, wskazane jest, aby zasięgnąć porady lekarza. Niektóre powszechne przyczyny zaburzeń erekcji obejmują cukrzycę, wysokie ciśnienie krwi, problemy z tarczycą, choroby prostaty i niektóre leki na receptę.

Zdarzają się, gdy biegasz

Nie jest niczym niezwykłym uzyskanie erekcji podczas aktywności stymulującej seksualnie, takiej jak masaż. W rzeczywistości, możesz nawet uzyskać ją podczas biegania. Nie powinieneś jednak mówić o tym podczas masażu. Jeśli to zrobisz, możesz sprawić, że masażysta poczuje się niekomfortowo. Co więcej, pokazywanie swojej erekcji podczas masażu jest niestosowne.

Możesz również spróbować porozmawiać z masażystką, aby wyjaśnić przyczynę erekcji. Może to być fakt, że Twoje mięśnie są napięte lub masz określony wyraz twarzy za każdym razem, gdy dotyka Twojego ciała. Jeśli nadal nie jesteś pewien przyczyny erekcji, możesz poprosić masażystkę o zadanie kilku pytań. To pomoże ci zrozumieć prawdziwe znaczenie twojej erekcji.

Mogą wystąpić podczas masażu

Jest możliwe, aby mężczyzna uzyskał erekcję podczas masażu relaksacyjnego. Masażyści rozumieją naturalną zdolność organizmu do relaksacji, a kiedy stosują delikatny dotyk na ciało, przywspółczulny układ nerwowy jest stymulowany i może wystąpić częściowa lub pełna erekcja. Większość terapeutów będzie kontynuować masaż, ale nie będą one odnosić się do erekcji. Jeśli martwisz się o erekcję podczas masażu, powinieneś rozważyć noszenie dopasowanej bielizny. Zapewni to większe pokrycie i wsparcie.

Masażyści nie lubią, gdy ich klienci są zakłopotani podczas masażu. Posiadanie klienta, który jest zakłopotany utrudnia im wykonywanie swojej pracy. Podczas masażu terapeuta prawdopodobnie odczyta Twój język ciała i upewni się, że jest Ci wygodnie. Ważne jest również, aby klient wiedział, że nie ma kontroli nad swoją erekcją, więc możesz się zrelaksować i nie martwić o zawstydzenie.

Czytaj również:   Kiedy obserwuje się pierwszą erekcję u mężczyzn?

Masażysta, który ma doświadczenie w radzeniu sobie z erekcją, wie jak sobie z nią poradzić w najlepszy możliwy sposób. Jednak niedoświadczeni masażyści mogą nie mieć pojęcia, jak poradzić sobie z tą sytuacją. Powinni oni przerwać sesję i dać klientowi trochę czasu na dojście do siebie przed kontynuowaniem sesji. W tym czasie terapeuta powinien mówić do klienta asertywnym tonem i nawiązać kontakt wzrokowy. Nie należy mówić zbyt głośno ani próbować nawiązać intymności z klientem. Sprawi to wrażenie, że nie zwraca uwagi na potrzeby klienta.

Nie powinny boleć

To normalne, że mężczyźni dostają erekcji podczas masażu. Erekcja podczas masażu jest naturalną reakcją na relaks i masażysta nie będzie zniechęcony twoją erekcją. W rzeczywistości, erekcja może być dobrym znakiem skuteczności sesji masażu.

Przed masażem upewnij się, że wziąłeś prysznic przed wizytą. Nie chcesz mieć żadnego zapachu na rękach lub stopach terapeuty. Przed masażem należy również obciąć paznokcie, ponieważ terapeuta może pocierać palce u rąk i nóg podczas masażu.

Oprócz rozluźnienia mięśni, masaż może również pomóc w złagodzeniu bólu, napiętych mięśni i urazów. Odpowiednia technika masażu może pomóc skupić się na właściwej części ciała i stymulować współczulny układ nerwowy klienta. Należy unikać technik masażu, które są skierowane na splot nerwowy krzyżowy, splot nerwowy lędźwiowy lub mięśnie pośladkowe. Techniki masażu mające na celu zmniejszenie bólu powinny skupiać się na plecach, szyi i kości udowej.

Nie proś o szczęśliwe zakończenie

Masaż ma nas zrelaksować, a nie sprawić, że będziemy podatni na erekcję. Choć nierzadko zdarza się, że podczas sesji pojawia się erekcja, nigdy nie powinna być ona głównym punktem masażu. Mężczyźni nie powinni czuć się skrępowani lub zawstydzeni erekcją podczas masażu.

Najlepszym sposobem na poinformowanie masażysty o tym, że masz erekcję podczas masażu jest unikanie wskazywania na swojego twardego członka i sugerowania, że masz ochotę na seks. Jeśli to zrobisz, masażystka albo zrozumie wiadomość, albo cię zignoruje.

Nie sugeruj seksu

Podczas masażu dobrze jest nie mówić o swojej erekcji. Chociaż możesz chcieć przyznać się do erekcji, może to być krępujące zarówno dla ciebie, jak i dla masażysty. Może to również spowodować przerwanie sesji przez masażystę, ponieważ niewłaściwe jest wygłaszanie seksualnych komentarzy podczas masażu.Pokrewne Tematy