Jak opóźnić erekcję i przedłużyć orgazm?

Jak opóźnić erekcję i przedłużyć orgazm


Istnieje wiele opcji zapobiegania przedwczesnemu wytryskowi. Niektóre z nich to: ćwiczenia, terapia behawioralna, antydepresanty i leki erotyczne. Są to wszystkie bezpieczne i skuteczne metody unikania wczesnego wytrysku. Ale, musisz wiedzieć, który z nich jest odpowiedni dla Ciebie.

Ćwiczenia w celu opóźnienia wytrysku

Jeśli cierpisz na przedwczesny wytrysk, istnieją różne ćwiczenia, które możesz zrobić, aby opóźnić wytrysk. Ćwiczenia te działają poprzez wzmocnienie mięśni dna miednicy. Są one najbardziej skuteczne, gdy wykonuje się je rano. Podczas wykonywania tych ćwiczeń musisz siedzieć w wygodnej pozycji i prawidłowo oddychać. Powtórz proces pięć razy, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

Ćwiczenia zapobiegające przedwczesnemu wytryskowi polegają na masowaniu części ciała i pobudzaniu fantazji seksualnych. Jedno ćwiczenie polega na masowaniu mostka, a inne na masowaniu lewego uda. Oba ćwiczenia są powolne i skuteczne, więc mogą być wykonywane samodzielnie lub z partnerem.

Oprócz wykonywania ćwiczeń opóźniających wytrysk, mężczyźni mogą również spróbować leków i terapii. Leki takie jak antydepresanty i inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny mogą opóźnić wytrysk poprzez wpływ na układ serotoniny. Inne metody, takie jak terapia poznawczo-behawioralna, mogą również pomóc mężczyznom przedłużyć stosunek seksualny.

Dla tych, którzy cierpią z powodu problemu przedwczesnego wytrysku, wyspecjalizowany terapeuta może pomóc w zrozumieniu podstawowych przyczyn problemu, jak również strategii opóźniania wytrysku. Mogą również nauczyć Cię, jak zmniejszyć poziom niepokoju w sypialni i ponownie połączyć się z przyjemnymi doświadczeniami seksualnymi.

Terapeuta może pomóc Ci zidentyfikować psychologiczne przyczyny przedwczesnego wytrysku i przepisać spersonalizowane ćwiczenia opóźniające wytrysk. Ćwiczenia te poprawią twoją zdolność do kontrolowania mięśni prącia i sprawią, że stosunek seksualny będzie bardziej przyjemny. Ćwiczenia te powinieneś praktykować regularnie, przy pustym pęcherzu. Jeśli podczas ich wykonywania poczujesz ból, natychmiast przestań.

Terapia behawioralna

Jeśli jesteś mężczyzną, który doświadcza częstych opóźnień erekcji, nie jesteś sam. Problem ten dotyczy prawie 18 milionów mężczyzn w wieku powyżej 20 lat. Ten niewygodny temat może być trudny do omówienia, ale otwarty dialog z lekarzem może pomóc Ci znaleźć najlepsze leczenie Twojego problemu.

Terapia behawioralna może pomóc Ci nauczyć się kontrolować własną reakcję wytrysku. Terapeuta da Ci również wgląd w podstawowe przyczyny Twojego problemu. Często PE jest wynikiem strachu, lęku i innych czynników osobistych. Przezwyciężenie tych problemów jest kluczowe dla pokonania PE.

Kilka prostych technik może pomóc w opóźnieniu erekcji. Jedną z nich jest wykonanie ćwiczenia masturbacyjnego przed stosunkiem lub całkowite unikanie aktywności seksualnej. Inną techniką jest skupienie się na innych formach zabawy seksualnej. Możesz również wykonywać ćwiczenia Kegla, aby wzmocnić swoje mięśnie dna miednicy, co może opóźnić wytrysk.

Terapia behawioralna może pomóc Ci w rozwiązaniu podstawowych problemów emocjonalnych i behawioralnych. Jest to świetna opcja dla mężczyzn, którzy doświadczają zaburzeń erekcji. Terapia behawioralna może pomóc Ci poprawić pewność siebie, zmniejszyć stres i nauczyć się radzić sobie z wyzwaniami związanymi z intymnością. Chociaż nie leczy przedwczesnego wytrysku, może pomóc w utrzymaniu znaczącej relacji z partnerem.

Jedną z najbardziej znanych terapii behawioralnych dla PE jest terapia poznawczo-behawioralna. To podejście jest dostosowane do każdej osoby i odnosi się do konkretnych problemów. Uczy mężczyzn, jak zwrócić uwagę na ich pośrednie poziomy podniecenia i poprawić ich seksualną pewność siebie. Program uczy ich prawidłowych technik dla każdego etapu stosunku, zaczynając od masturbacji i przechodząc stopniowo do gry wstępnej i stosunku. Ta metoda leczenia może opóźnić wytrysk i poprawić pewność siebie mężczyzny.

Leki przeciwdepresyjne

Wiele leków przeciwdepresyjnych zostało powiązanych z dysfunkcją seksualną u mężczyzn. Najczęściej mężczyźni skarżą się na opóźnioną erekcję i trudności z osiągnięciem orgazmu. Leki te znane są jako selektywne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI), które wpływają na neuroprzekaźniki w mózgu. Jeśli cierpisz na ED, możesz spróbować bezpiecznego leku przeciwdepresyjnego, takiego jak Zoloft lub Wellbutrin. Choć leki te mają skutki uboczne, to jednak okazały się skuteczne w leczeniu dysfunkcji seksualnych.

Czytaj również:   Jak radzić sobie z erekcją na plaży?

Amantadyna jest lekiem przeciwdepresyjnym stosowanym w leczeniu depresji. Lek hamuje receptory 5-HT2A i 5-HT2C, które są wymagane do ejakulacji. Jest to skuteczny lek przeciwdepresyjny w przypadku męskich zaburzeń seksualnych, gdy jest przyjmowany w odpowiednich dawkach. Stan pacjenta będzie określał optymalną dawkę.

Leki przeciwdepresyjne są również związane z DE. Dzieje się tak, ponieważ zmniejszają one ilość stymulacji niezbędnej do uzyskania erekcji. Poprzez zmniejszenie ilości stymulacji niezbędnej do uzyskania erekcji, dają użytkownikowi fałszywe poczucie seksualnej gotowości i podniecenia. Może to prowadzić do opóźnienia erekcji.

Sertralina z grupy SSRI może opóźniać erekcję. W niektórych przypadkach może nawet powodować opóźnienie orgazmu. Jest to jednak działanie niepożądane, które może wystąpić w każdym momencie leczenia. Jeśli stosujesz sertralinę przez dłuższy czas, powinieneś jak najszybciej zgłosić wszelkie objawy lekarzowi. Sertralina ma działania niepożądane, ale są one zazwyczaj łagodne i przejściowe. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek poważnych działań niepożądanych należy zwrócić się do lekarza pogotowia ratunkowego. Zespół serotoninowy to potencjalnie zagrażający życiu stan, który powoduje nadmierne pocenie się, sztywność mięśni i szybkie bicie serca.

Masturbacja przed seksem

Masturbacja przed seksem może przedłużyć erekcję mężczyzny i wydłużyć czas trwania seksu. Jednak masturbacja może również powodować dysfunkcje seksualne, w tym przedwczesny wytrysk. Mimo to może być przydatną techniką, jeśli mężczyzna potrafi osiągnąć drugą erekcję.

Masturbacja nie wydaje się mieć negatywnego wpływu na jakość spermy, ale może powodować okres refrakcji. Okres refrakcji może trwać wiele godzin, szczególnie u starszych mężczyzn. Oznacza to, że seks będzie trwał dłużej, a erekcja będzie trudniejsza do osiągnięcia.

Masturbacja zwiększa ilość hormonu kortyzolu w organizmie, który jest odpowiedzialny za stres. Wspomaga również układ odpornościowy. Masturbacja wydziela również neurochemikalia, które poprawiają nastrój i zapobiegają chorobom wenerycznym. Może również pomóc w zapobieganiu niechcianej ciąży.

Inną metodą, która może opóźnić wytrysk jest technika znana jako metoda start-stop. W tej metodzie, twój partner zatrzymuje się przed tym jak ma wytrysnąć i delikatnie ściska główkę penisa. Powtórz tę procedurę kilka razy, zanim dopuści do wytrysku.

Inną metodą opóźniania wytrysku jest masturbacja. Jeśli jesteś wrażliwy, masturbacja pomaga wytworzyć bardziej intensywne doznania. Poprawia też twoją kontrolę podczas seksu.

Stosowanie techniki pauzy-wyciskania

Technika pauzy-wyciskania może być stosowana w celu opóźnienia erekcji i przedłużenia orgazmu. Jej działanie polega na wywieraniu nacisku na główkę i podstawę penisa przez około 15-20 sekund. Może być również stosowana jako substytut metody start-stop. Używanie sprayu opóźniającego, takiego jak Promescent, może również pomóc w osiągnięciu tego celu.

Chociaż technika pauzy-wyciskania jest trudniejsza do opanowania niż metoda ściskania, może być bardzo skuteczna w przedłużaniu orgazmu. Na początku może być bardzo bolesna, ale z czasem stanie się nawykowa. Możesz również użyć darmowej aplikacji o nazwie PEA, która pomoże ci ćwiczyć tę technikę.

Ta metoda jest stosowana przez wielu terapeutów seksualnych w leczeniu przedwczesnego wytrysku. Udowodniono, że działa w badaniach. W 2006 roku w badaniu stwierdzono, że mężczyźni, którzy praktykowali technikę ściskania, mieli więcej czasu w seksie niż mężczyźni, którzy tego nie robili. Ale ta technika musi być częścią ustrukturyzowanego planu leczenia, aby zadziałała w twoim przypadku.

Technika ściskania polega na kurczeniu mięśnia opuszkowo-gąbczastego, który bierze udział zarówno w erekcji, jak i w procesie wytrysku. Kiedy mięsień opuszkowo-gąbczasty kurczy się, zmniejsza się chęć wytrysku, a penis staje się mniej sztywny. Pomaga to również zmniejszyć intensywność erekcji.Pokrewne Tematy